margit2:
@Amerika24: Köszönöm szépen! Neked és kedves családodnak is hasonlóan szép és boldog új esztendőt ... (2025.12.31. 08:05)Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok!
.Az édes után mindnyájan a sós sütire vágytunk... Ma sütöttem is dupla adaggal. Egyszerű, és finom. Érdemes volt nekiállni, mert mindenkinek ízlett ma is! A receptje megtalálható itt: .... Sós süti .
.Tegnap este sütöttem ezt a sütit. Ma szeltem csak fel, mára jó puha lett, és összeértek az ízek benne. Igazi kis vendégváró. A receptje megtalálható itt: .... Kakaós-lekváros szelet .