margit2:
@Amerika24: Köszönöm szépen! Neked és kedves családodnak is hasonlóan szép és boldog új esztendőt ... (2025.12.31. 08:05)Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok!
Már nagyon hiányoltuk a sós pogácsát... Ezek közül is a legkedveltebb a túrós!... Persze édes süteményre is igény van, ezért készítettem krémest, aminek a töltelékét a krémporral készítettem el most is. ☺
A pogácsa receptje megtalálható itt: .... Túrós pogácsa
Mivel van még dióm tavalyról, és diós csigát is régen sütöttem, ma délután újra megcsináltam. Na és volt 4 darab tojásfehérje is, amit nem akartam most lefagyasztani, ebbe pont jó lett.
A receptje megtalálható itt: ... Diós csiga