margit2:
@Amerika24: Köszönöm szépen! Neked és kedves családodnak is hasonlóan szép és boldog új esztendőt ... (2025.12.31. 08:05)Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok!
.Még szombaton főztem, de eddig a száraz dunsztban volt. Végre felíratoztam, és lefotóztam, mielőtt a helyére került... Már ez is a spájzban van, kb. 8,5 liter lett..A recept megtalálható itt: .... Kecsap. ( Ez most a fűszeres ).