margit2:
@Amerika24: Köszönöm szépen! Neked és kedves családodnak is hasonlóan szép és boldog új esztendőt ... (2025.12.31. 08:05)Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok!
. . .Tegnapra készítettem el pénteken a túrótortát citromos ízesítéssel. Nagyon nagyon szeretjük! Most anyósom születésnapja alkalmából csináltam meg. Persze a sós süti sem hiányozhatott. Azt a sajtos rúd receptje alapján készítettem el. Mivel a torta nagyon kapós volt,…
.Ma kora reggel, amikor még friss volt a levegő, gyorsan összedobtam egy adag hókiflit.... Ez volt a kérés. Na és ha már megígértem, akkor meg is sütöttem. A receptje megtalálható itt: ... Hókifli .