margit2:
@Amerika24: Köszönöm szépen! Neked és kedves családodnak is hasonlóan szép és boldog új esztendőt ... (2025.12.31. 08:05)Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok!
Ma is nagyon finom lett a túrós batyu nálunk. Örültem, mert voltak vendégeink is, akik nagyon megdicsérték. Azt mondták, hogy sokkal finomabb a boltinál! :)
Recept itt: ... Túrós batyu
Szombaton sütöttem almás pitét és egy kis adag gyors sajtos sütit is, mert együtt volt ismét a család... de kevésnek bizonyult, ezért vasárnap még krémest és egy újabb adagsós is sütöttem.
Receptek itt: ...almás pite ...krémes ... gyors sajtos apró süti